parallax background

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Sipariş Verebilirim?
Trendyol mağzamız, web sitemiz (farmarose.com) üzerinden istediğiniz ürünlerimizi sepetinize ekledikten sonra sistemimize kayıt olarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
Ürünlerinizi nerede bulabilirim?
Ürünlerimizi ezcanelerde, Trendyol'da veya e-ticaret sitelerimizde bulabilirsiniz.
Ürünleriniz orjinal mi ?
factor100tr.com markasının resmi satış sitesidir. Tüm ürünler yetkili bayisi olup, bünyemizde paralel , imitasyon ( taklit ), sahte vb. ürün bulunmamaktadır. Satışa sunulan ürünlerin tamamı Türkiye resmi distribütör ürünü olup, bandrollü, etiketi üzerinde ve orjinal ambalajları ile satışa sunmaktayız. Hızlı satış sirkülasyonumuz ve marka uzmanlarının kesintisiz aktif takibi neticesiyle, son kullanım tarihi yaklaşmış veya geçmiş ürünleri stoklarımızda bulundurmamaktayız. Alışverişlerinizi Eczaneler, Trendyol veya Farmarose güvencesiyle keyifle yapabilirsiniz. isterseniz bir telefon yada mail yoluyla uzmanlarımızdan bilgi alabilir, siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.
Ürünlerin tamamı stoklarınızda mıdır ?
Ürünlerimizin tamamı eczaneler, mağaza ve depomuzdaki stoklarımızda mevcut olup, aynı gün kargo ile gönderim yapmaktayız.
Ödeme yöntemleriniz nelerdir ?
Siparişlerinizi kredi kartı, bkm ekspress, kapıda ödeme olarak nakit yada kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Siparişim ne zaman ulaşır ?
Siparişinizi oluşturduğunuz gün itibari ile ödemeniz onaylandıktan sonra, ilk iş günü içerisinde Kargo' ya verilir. Ankara ili merkez uzaklığına göre genel itibarıyla bir sonraki gün adresinize teslim edilir.
Ürünlerin Fiyatları Güncel Midir?
Trendyol ve farmarose.com adreslerindenki ürünlerimizin fiyatları daima günceldir.